Anketa o nejlepší web roku 2005

Ve dnech 23. července - 20. srpna 2005 probíhá druhý ročník soutěže o nejlepší web roku 2005, založený na redakčním systému phpRS. Protože Včelařské noviny tento systém využívají, rozhodli jsme se do této soutěže přihlásit. O tom, zda se umístíme na některém z čelních míst, můžete rozhodnout také vy.

Pokud si tedy myslíte, že jsou Včelařské noviny hodné Vašeho hlasu, přečtěte si následující řádky. Pokud se rozhodnete dát nám hlas, máme v anketě číslo 17.

Samotná anketa je rozdělena na dvě nezávislé soutěžní kategorie, které hodnotí přihlášené weby z různých hledisek. V první kategorii zaměřené na technologické a designerské zpracování webu výherce vybírá odborná porota. V druhé kategorii je výherce stanoven na základě výsledku veřejného hlasování Internetových uživatelů.

Podrobnější informace naleznete na stránce soutěže, kde můžete i hlasovat a tak podpořit své Včelařské noviny.

Tři z vás, kteří odešlou platný hlas, mohou být také vylosováni a pak obdrží některou z následujících cen.
  • 1. cena - na jeden rok předplacený webhosting Linux+ (Czechia)
  • 2. - 3. cena - kniha dle vlastního výběru z této nabídky
Celkem lze hlasovat až pro pět různých webů, přičemž nelze jednomu webu přidělit více než jeden hlas. 1 hlas = 1 bod. Výhercem ankety se stává web s největším počtem bodů.

Způsob hlasování je následující:
Hlasování je vázáno na jedinečnou e-mailovou adresu a reálné jméno hlasující osoby (zadání skutečného jména je také podmínkou pro případné získání ceny určené pro hlasující osoby). Na zadanou e-mailovou adresu bude obratem odeslán kontrolní e-mail, který bude obsahovat ověřovací link, jehož aktivace umožní započítání provedeného hlasování. Jedna osoba může hlasovat pouze jednou. Přidělenou kvótu pěti hlasu nelze dělit např. na dva hlasovací úkony.

Pořadače soutěže se zavazuje, že veškerá data (např. e-mailové adresy, atd.) získaná v průběhu hlasování slouží pouze pro interní technologické účely této ankety a nebudou nikdy poskytnuty žádné třetí straně. (viz. stránky soutěže úplně dole.)

Pokud se Včelařské noviny umístí v některé ze dvou kategorií na prvním místě (ze 115 přihlášených účastníků), mohou získat buď knížky - Pokročilé programování v PHP 5 a Velká kniha PHP 5 a MySQL, nebo Zoner Photo Studio PROFESSIONAL - program pro kompletní zpracování digitálních fotografií.

Ať již však zvítězíme či nikoli, věříme, že se díky vám umístíme na některé z předních pozic.

redakce

Poslední články

Značení matek

Rok 2024

Odběr novinek

Tagy

Inzerce

  


Včelařské noviny
internetový včelařský portál

ISSN 1214-5734

 

Kontakt:


Zásady zpracování osobních údajů