Články pro začínající včelaře - slovo autora

Po nějakou dobu jsme ve Včelařských novinách přinášeli články od Josefa Šefčíka. Byly to články určené převážně pro začínající a méně zkušené včelaře, jak bylo ostatně u každého článku napsáno. Myslíme si však, že články byly užitečné i pro mnohé zkušenější včelaře. Autor článků zde přináší krátké zhodnocení.

Vážení přátelé!

Tímto článkem končím mou sérií článků pro začínající včelaře. Nenáleží mi hodnotit se sám, ale podle toho jak jsem sledoval čtenost těchto článků, jsem přesvědčen, že to mělo nějaký smysl. Po celou dobu jsem sledoval na internetu Včelařské noviny a zejména diskuzi a jsem přesvědčen, že se najde pokračovatel této mé série se zaměřením na moderní způsob včelaření. Za náměty, které jsem dostal, děkují. Z části jsem z těchto námětů čerpal, ale snažil jsem se vše psát srozumitelným způsobem pro začínající včelaře. Vycházel jsem z dlouholeté zkušeností učitelé včelařství.

Doporučoval bych Vám, začínajícím včelařům, také sledovat časopisy Včelařství a Moderního včelaře. V těchto časopisech naleznete také mnoho dobrých článků. Nevýhodou těchto časopisů od internetu je, že v danou dobu nemusí být až tak aktuální. Článek do těchto časopisů musí být zpracován s poměrně velkým předstihem.


S přátelským pozdravem Josef ŠefčíkDěkujeme autorovi článků, panu Šefčíkovi, za uvedené články, které byly přínosem pro celou včelařskou veřejnost. Doufáme, že se na těchto stránkách v některém příštím článku, opět setkáme.

Redakce.

Poslední články

Značení matek

Rok 2024

Odběr novinek

Tagy

Inzerce

  


Včelařské noviny
internetový včelařský portál

ISSN 1214-5734

 

Kontakt:


Zásady zpracování osobních údajů